Lista przyznanych miejsc w DS. dla studentów I roku WWNiG

Opublikowany 05.09.2012 | Komunikaty

Lista przyznanych miejsc w DS. dla studentów I roku WWNiG poniżej.

Odwołania do Prorektora ds. Kształcenia w sprawie przyznania miejsca w Domu Studenckim należy składać w Dziekanacie Wydziału do dnia 14.09.2012 r. (piątek), adresując:

Pani
Dr hab. Anna SIWIK, prof. AGH
Prorektor ds. Kształcenia
Akademii Górniczo-Hutniczej
w Krakowie

Kwaterowanie na rok akademicki odbywać się będzie w terminie: 24.09 ? 02.10.2012 r. (DS. Babilon).

Szczegółowy harmonogram kwaterowania zostanie podany w terminie późniejszym.

Prosimy równocześnie o niezwłoczne poinformowanie Dziekanatu w przypadku rezygnacji z otrzymanego miejsca w DS.

1 Abdinur Mohamed
2 Adamczyk Arkadiusz
3 Bajda Bartłomiej
4 Bamberski Dawid
5 Banach Kamil
6 Baran Joanna
7 Baruk Rafał
8 Bełtowski Tomasz
9 Bień Agnieszka
10 Bigos Mateusz
11 Bogaczewicz Kamila
12 Brzeziński Daniel
13 Calolo Izilina
14 Duda Patryk
15 Dymacz Filip
16 Dzięgiel Karol
17 Franków Daniel
18 Gazda Lucjan
19 Gdowski Marcin
20 Granda Robert
21 Halik Szymon
22 Imioło Józef
23 Józefowicz Izabela
24 Kabaj Wiktor
25 Klauzner Maksymilian
26 Konopka Bartłomiej Tomasz
27 Korzeń Piotr
28 Kośka Marcin
29 Kozera Paweł
30 Kozłowski Franciszek
31 Król Jadwiga
32 Krysztowiak Paula
33 Kut Bartosz
34 Loch Marlena
35 Malesa Łukasz
36 Mania Artur
37 MAREK Michał
38 Matyaszek Piotr
39 Mazurkiewicz Łukasz
40 Mierzwa Mateusz
41 Migas Magdalena
42 Miłek Bartłomiej
43 Mirucka Anna
44 Mojsak Bartłomiej
45 Mucha Piotr
46 Nizioł Ewelina
47 Nosidlak Wojciech
48 Nowak Michał Robert
49 Nutskovskyi Andrii
50 Nzau David
51 Orczyk Marta
52 Oskwarek Anna
53 Paradowski Maciej
54 Paul Oskar
55 Pawluk Ewelina
56 Piasecki Patrick
57 Piasek Piotr
58 Piórkowska Katarzyna
59 Rączkowski Michał
60 Romański Piotr
61 Ruła Jacek
62 Sendecki Kamil
63 Skokowski Dominik
64 Sobczuk Łukasz
65 Sonchkovskii Iurii
66 Szlufik Piotr
67 Szostak Cezary
68 Szydło Beata
69 Tatarzyński Tomasz
70 Tuptoński Karol
71 Tychawski Maksym
72 Wasilewski Tomasz
73 Wichrowski Piotr
74 Wnęk Maciej
75 Wolski Michał
76 Wołczuk Marek
77 Wójcik Małgorzata
78 Wylegała Sylwia
79 Zawadzki Bartłomiej
80 Żach Bartłomiej
81 Babiarz Jan m.zag.
82 Jaskulski Jakub m.zag.
83 Kardaś Karol m.zag.
84 Kruczek Piotr m.zag.
85 Nucia Waldemar m.zag.
86 Pacek Piotr m.zag.
87 Polak Anna m.zag.
88 Rozmus Mateusz m.zag.
89 Szczypiński Kamil m.zag.
90 Ziółkowska Paulina m.zag.

Dodaj komentarz