Lista przyznanych stypendiów Rektora za wyniki w nauce

Opublikowany 03.11.2011 | Komunikaty

???Lista przyznanych stypendiów Rektora za wyniki w nauce w roku akademickim 2010/2011 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

Studia stacjonarne

Nazwisko Imię Rok
Augustyn Filip 2
Bogaczewicz Agnieszka 2
Braksal Aleksandra 2
Brudz Oliwia 2
Brzuchacz Joanna 2
Chmiel Marlena 2
Domasik Katarzyna 2
Goleń Marta 2
Gradzik Agnieszka 2
Kędzierski Miłosz 2
Kwalińska Dorota 2
Lenartowicz Paulina 2
Lipus Dawid 2
Mazurek Tomasz 2
Michalska Marta 2
Miśko Kamil 2
Nowak Marceli 2
Pomykała Damian 2
Romański Michał 2
Sabady Alicja 2
Sieczka Magdalena 2
Skowroński Daniel 2
Stopyra Edyta 2
Stoś Karol 2
Szczesiul Patrycja 2
Tuczyński Tomasz 2
Wyczarska Monika 1M
Zapała Marcin 2
Żółkoś Agnieszka 2
Barzyk Jakub 3
Czarnota Robert 3
Firkowski Marcin 3
Kobielski Maciej 3
Kowalczyk Grzegorz 3
Kulynych Vitalij 3
Lechowicz Roksana 3
Myćka Patrycja 3
Nowak Beata 3
Rafalski Paweł 3
Róg Łukasz 3
Sienkiewicz Katarzyna 3
Szczerba Anna 3
Szpak Jakub 3
Tępka Piotr 3
Tokarz Łukasz 3
Warzecha Karol 3
Źrebiec Łukasz 3
Gąszcz Krzysztof 4
Godula Anna 4
Guterch Michał 4
Janiga Damian 4
Konsur Karolina 4
Kotlewska Joanna 4
Martyka Magdalena 4
Osika Monika 4
Pawłowski Krzysztof 4
Roicki Krzysztof 4
Scesiuk Joanna 4
Suchar Mariusz 4
Tumidajewicz Miłosz 4
Wilk Urszula 4
Wojaczek Dawid 4
Zapiór Paweł 4
Czwarnowska Katarzyna 1M
Hendel Jacek 1M
Hypsior Bartosz 1M
Knapik Ewa 1M
Krzywoń Katarzyna 1M
Mimier Łukasz 1M
Podsiadło Monika 1M
Potyrała Kamil 1M
Rusnak Grzegorz 1M
Stachowicz Katarzyna 1M
Szczyrek Wojciech 1M
Szylar Maciej 1M
Wróbel Krystian 1M
Wróblewski Tomasz 1M
Zemła Ewa 1M

Studia niestacjonarne

Nazwisko Imię Rok
Adamek Kamil 2_INiG
Albanowska Beata 4_GiG
Barowicz Grzegorz 4_GiG
Bereza Wiesław 3_INiG
Bossekota Alain 4_GiG
Brodalka Witold 2M_GiG
Buczek Magdalena 2_GiG
Czelniak Mariusz 3_INiG
Dżoń Sławomir 3_INiG
Fiołek Albert 3_INiG
Gancarz Zbigniew 4_GiG
Gawlewicz Monika 3_INiG
Jakóbiak Marek 4_GiG
Kania Andrzej 4_GiG
Korona Piotr 4_GiG
Kozielec Marek 2M_GiG
Król Miłosz 2_INiG
Kundzik Jakub 2_INiG
Maziarka Katarzyna 4_INiG
Milo Stanisław 3_INiG
Pająk Mateusz 2M_INiG
Poręba Jarosław 3_INiG
Póchłopek Piotr 2_GiG
Rajchel Grzegorz 2M_GiG
Strzałka Katarzyna 3_INiG
Tokarski Leszek 2_INiG
Winiarski Jacek 4_GiG

Dodaj komentarz