Projekt: Zielony Staż

Opublikowany 23.01.2015 | Komunikaty

Czas na II edycję konkursu Fundacji Myśli Ekologicznej ? ?Projekt: Zielony Staż?! W tym roku jest on organizowany pod honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy. Sponsorem Głównym tegorocznej edycji jest EDF Polska S.A.

Projekt_Zielony_Staż_logotyp

Jesteś studentem lub absolwentem krakowskiej uczelni wyższej i chcesz zdobyć niezwykle cenne doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i do 15 lutego 2015 roku prześlij do nas formularz zgłoszeniowy na adres aplikuj@zielonystaz.pl!

Już w marcu 2015 roku zaprosimy Cię na profesjonalne warsztaty do EDF Polska S.A., gdzie dowiesz się jak konstruuje się projekt i zgłębisz swoją wiedzę na temat działalności przedsiębiorstwa energetycznego. W kolejnym etapie konkursu będziesz miał czas na stworzenie projektu w jednym z tematów określonych przez EDF Polska S.A. i przesłanie go do nas do 3 kwietnia 2015 roku. Laureatom konkursu zostanie zaoferowana możliwość odbycia płatnego stażu w siedzibie Sponsora, w ramach którego zostaną zrealizowane zwycięskie projekty.

Celem konkursu jest powiązanie kreatywności młodych ludzi z doświadczeniem biznesu w ramach autorskich projektów z dziedzin ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, możliwych do realnego i praktycznego zastosowania m.in. w obszarze działalności Sponsora Głównego ? EDF Polska S.A.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkursu dostępne są na stronie internetowej www.zielonystaz.pl oraz profilu Fundacji Myśli Ekologicznej na Facebook?u www.facebook.com/FundacjaMysliEkologicznej.

KONTAKT:
Anna Wolska
Koordynator Projektów
Fundacja Myśli Ekologicznej
ul. Halicka 9, 31-034 Kraków
tel.: +48 12 410 14 48
tel. kom: 504 314 586
a.wolska@mysl-ekologiczna.pl

Plakat_II_Projekt_Zielony_Staż

Komentarze wyłączone