Spotkanie Studentów z Prorektorem ds. Współpracy i Rozwoju, prof. dr hab. inż. Jerzym Lisem

Opublikowany 13.03.2012 | Komunikaty
Witam serdecznie !
W imieniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów AGH zwracam się z uprzejmą prośba o przekazanie informacji o zebraniu z Prorektorem ds. Współpracy i Rozwoju, prof. dr hab. inż. Jerzym Lisem wszystkim studentom wydziału za pośrednictwem strony internetowej wydziału lub/oraz wysłanie informacji za pomocą listy mailingowej.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc, poniżej zamieszczam informację o spotkaniu.
Dnia 17.03.2012 o godz. 16:00 w auli Centrum Dydaktyki U2 odbędzie się  spotkanie z Prorektorem ds. Współpracy i Rozwoju, prof. dr hab. inż. Jerzym Lisem. Obowiązkowo prosi się o obecność starostów i przedstawicieli Kół Naukowych Tematem spotkania będzie rynek pracy oraz perspektywy zawodowe studentów naszej uczelni.
-- Maria Kurek