Szkolenie ? obsługa specjalistycznego oprogramowania komputerowego wykorzystywanego w inżynierii naftowej dla kierunku INiG

Opublikowany 07.01.2011 | Komunikaty
W ramach kursu przedstawione zostanie zastosowanie pakietu specjalistycznego oprogramowania komputerowego służącego do modelowania geologicznego złóż  węglowodorów oraz symulacji eksploatacji złoża. Szkolenie w odbywa się w ramach projektu ?Inżynieria Naftowa i Gazownicza ? odpowiedzią na nowe wyzwania gospodarki opartej na wiedzy? i  dotyczy tylko studentów kierunku INiG Naszego Wydziału. O zapisach decydować będzie kolejność na liście zgłoszeń, jednak w pierwszej kolejności będą brane pod uwagę osoby z lat starszych: III roku, II roku itd. Zapisy na listę odbywać się będą w Dziekanacie od godz. 11.00 w poniedziałek 10.01.2011 r. Maksymalna ilość osób na kursie ? 20. Terminy zajęć ustalone będą po zakończeniu zapisów. Zajęcia prowadzone będą przez: Dr. inż. Jerzego Stopę, prof. AGH Dr inż. Pawła Wojnarowskiego Mgr inż. Joannę Lewandowską Mgr inż. Pawła Pyrzaka Serdecznie zapraszamy!