Warsztaty – ?Business development&strategic negotiations?

Opublikowany 23.10.2013 | Komunikaty

WFT_AGH Poster_october2013

W dobie najnowszych technologii, umożliwiających jak najefektywniejsze wykonanie usług, często zapomina się o tym, iż korzyść finansowa jest czynnikiem priorytetowym w każdej inwestycji. Wykonanie serwisu czy usługi, która nie przyniesie wymiernych korzyści firmie jest działaniem na jej szkodę. To właśnie niektóre mechanizmy rządzące biznesem wydobywczym będą tematem wiodącym kolejnych warsztatów zatytułowanych : ?Business development&strategic negotiations?

Zachęcamy wszystkich studentów do uczestnictwa w warsztatach przeprowadzonych przez specjalistów jednego z największych światowych serwisów - firmy Weatherford.

Warsztaty poprzedzone będą wykładem wprowadzający, który odbędzie się 25 października o godzinie 12:30 w sali 3 pawilonu A-4.

?Liners system? - Driss Boutriha (Business Development Manager, Central & Western Europe, Wells Construction Systems)

Dla wybranych studentów o godzinie 14:15 planowane jest rozpoczęcie warsztatów. Swoje zgłoszenia należy wysyłać na: jakub.barzyk@gmail.com W treści proszę uwzględnić rok i kierunek studiów. Termin nadsyłania wniosków 24.10.2012 godzina 12:00. Lista miejsc ograniczona.

Komentarze wyłączone