Sukces naszych studentów w konkursie SPE

Opublikowany 13.04.2016 | Z życia Wydziału

Z przyjemnością informujemy, iż studentka Inżynierii Naftowej i Gazowniczej, Edyta Mikołajczak, zajęła po raz trzeci z rzędu pierwsze miejsce w ogólnoeuropejskim konkursie branżowym SPE 2016 European Regional Student Paper Contest (Stavanger). W nagrodę we wrześniu będzie reprezentowała cały kontynent na konkursie ogólnoświatowym, który odbędzie się w Dubaju.

Dla przypomnienia, Edyta ma swoim koncie również:
– III miejsce SPE 2015 International Student Paper Contest (Houston)
– I miejsce SPE 2015 European Regional Student Paper Contest (Budapeszt)
– I miejsce na konkursie odbywającym się podczas 5th Future Petroleum Engineers Forum 2015 (Pekin)
– Wyróżnienie na SPE 2014 International Student Paper Contest (Amsterdam)
– I miejsce SPE 2014 European Regional Student Paper Contest (Londyn)

W tym samym konkursie student naszego wydziału – Wojciech Labuda zajął II miejsce.

Rozległa wiedza z zakresu ekonomii, finansów i geografii przemysłu skłoniła studenta do przygotowania pracy pt: „Building an Economic Model for African Oil Production”, w której rozważa wpływ różnych globalnych czynników kształtujących popyt na afrykańską ropę. Pan Wojciech Labuda jest wybitnie uzdolnionym człowiekiem. W liceum wielokrotnie był finalistą i laureatem olimpiad z: ekonomii, przedsiębiorczości, geografii, historii i geologii oraz dwukrotnie reprezentował Polskę na Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Kioto i Kolonii, zdobywając srebrne medale. Aktualnie studiuje górnictwo i geologię na naszym wydziale oraz prawo na Uniwersytecie Warszawskim i ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

12973369_952373594830956_8056474151908405061_o