Wykład dotyczący specjalistycznego oprogramowania do analizy pracy sieci gazowych SIMONE

Opublikowany 04.04.2011 | Z życia Wydziału

W dniu 7 kwietnia 2011 o godzinie 15:15 w sali 320 w pawilonie B-3  wygłoszony zostanie wykład na temat specjalistycznego oprogramowania do  analizy pracy sieci gazowych SIMONE.

Wykład, w trakcie którego przedstawione zostaną podstawowe funkcje  programu oraz przykłady wykorzystania dla sieci przesyłowych, poprowadzi  Maciej SZENIAWSKI z GAZ-SYSTEM S.A.

Wykład jest kolejnym z etapów współpracy wynikającej z porozumienia o  współpracy podpisanego pomiędzy AGH a Operatorem Gazociągów Przesyłowych  GAZ-SYSTEM S.A., którego pierwszym efektem jest wsparcie finansowe zakupu  oprogramowania SIMONE do Międzywydziałowego Laboratorium Numerycznego  Logistyki i Zarządzania Sieciami Przesyłowymi działającego przy Wydziałach Energetyki i Paliw oraz Wiertnictwa, Nafty i Gazu.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy.