Zmarł Dr inż. Maciej WÓJCIKOWSKI

Opublikowany 25.05.2012 | Z życia Wydziału
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas na zawsze śp. Dr inż. Maciej Wójcikowski Adiunkt  w Katedrze Inżynierii Gazowniczej na Wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu AGH. Znakomity kolega, przyjaciel, dusza człowiek. W zmarłym tracimy życzliwego Człowieka, Nauczyciela i Wychowawcę wielu pokoleń studentów, łączącego umiejętnie pracę na rzecz nauki i przemysłu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia. Dziekan i Pracownicy Wydziału Koleżanki i Koledzy z Katedry Inżynierii Gazowniczej   Msza Święta Żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie we wtorek, 29.05.2012 o godzinie 13.00 w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego do grobu, o czym powiadamia pogrążona w smutku RODZINA.